چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت عید سعیدغدیر خم

دکتر آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته طی پیامی فرارسیدن عید سعید غدير خم را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در متن پیام دکتر آروین پیام آمده است:

در امتداد جاودانه ابدیت تاریخ اسلام کاروانی با شعور از مشعر، معرفتی ازعرفه ، عشقی از منا، ایثاری از قربانگاه، حرکتی از طواف، تلاشی از سعی و روشنی دل از صفا در آخرین حج خاتم رسل " پیام آور مهربانی و رحمت" بسوی مدینه به منزلگاه غدیر خم می رسد.

غدیر خم جایی است که نهال نوپای انقلاب اسلام ناب محمدی(ص) در تداوم سنت توحیدی ابراهیم (ع) بت شکن با ابدیت بشری پیوند می خورد و به قامت تاریخ ظلم ستیزی و حق طلبی استوار گردید. آنچه از رسالت باقی مانده در تداوم نبوت به امامت منتقل می شود و دین به کمال می‌رسد تا شریعت ناب محمدی (ص) برکه غدیر خم را در کویر سوزان به اقیانوسی از بصیرت و باور بدل سازد تا در هامون ذلالت کام انسان های حق طلب را سیراب نماید.

غدیر حلقه واسطه بین نبوت و امامت است نبوتی که در تنهایی حضرتش در غار حرا شروع شد و در تنهایی پهنه کربلا تجلی یافت. نینوا جلوه گاه حق خواهی غدیر بود امتداد این حق خواهی به واسطه وجود مقدس  قائم (عج) که تجسم جلوه علوی، شور حسینی و در یک کلام ادامه خط غدیر است. بنا به وعده خداوند تحقق خواهد یافت.

اینجانب حلول عید سعید غدیر خم، سرآغاز امامت و ولایت را به عموم مسلمین  بالاخص جامعه دانشگاهی کشور عزیزمان، جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق همگان را مسئلت می نمایم.

 

 


١٠:٣١ - پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٠٠    /    تعداد نمایش : ١٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج