چاپ        ارسال به دوست

دکتر مسعود رضایی زاده مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه خبرداد؛

حضور دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با 54 محصول فناورانه در هجدهمین نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار درتهران

حضور دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با 54 محصول فناورانه در هجدهمین نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار درتهران

دکتر مسعود رضایی زاده مدیر دفتر ارتباط با صنعت گفت:دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با 54 محصول فناورانه در هجدهمین نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار در تهران شرکت کرد.
وی تصریح کرد: نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار فرصت بسيار مغتنمي است تا فعالان اين حوزه، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد استادان، دانشجويان سرمايه‌گذاران و دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليت‌ها و نوآوري‌هاي آتي خود را معرفي نمايند.
دکتر مسعودرضایی زاده افزود: در اين راستا دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با رويكردي متفاوت و با هدف ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهش، فناوری و با تکیه بر توانمندی استادان و پژوهشگران خود با ارائه 54 طرح فناورانه حضور مؤثر و چشمگیری در نمایشگاه فوق داشت.
به گفته مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه، از کل طرح های ارائه شده در غرفه دانشگاه، 34 طرح فناورانه با سطوح مختلف آمادگی فناوری (TRL) در معرض بازدید علاقه مندان قرار گرفت.
همچنین در طول برگزاری نمایشگاه دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم؛ دکتر محمد سعید سیف، رئیس دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم؛ دکتر خسرو پیری، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم؛ دکتر خلیل سالکی، معاون دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم؛ دکتر مجید متقی طلب، دبیر هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار با بازدید از غرفه دانشگاه در نمایشگاه طرح های فناورانه ارائه شده را بررسی نمودند.
دکتر رضایی زاده خاطرنشان کرد: به تمام اعضاء هیئت علمی که محصول خود را در نمایشگاه ارائه داده¬اند گواهی حضور و تایید سطح فناوری(TRL) اعطاء میگردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار به عنوان بزرگترين رويداد پژوهشي و فناوري كشور، امسال با حضور جمع زيادي از دانشگاه‌هاي دولتي و غيردولتي، دانشگاه آزاد اسلامي، پژوهشگاه‌ها، پارك‌هاي علم و فناوري، مراكز رشد و شركت‌هاي توانمند داخلي در تاریخ 22 الی 26 آذرماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

 


 


٠٩:٥٧ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨٣    /    تعداد نمایش : ١٥٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج