چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کار فرایند سی و سومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

با اعلام سرفصل رشته‌های سی و سومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در بخش‌های معارفی، آوایی، پژوهشی، فناوری، هنری و ادبی، آغار به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  و به نقل از دکتر علیرضا عسکرزاده معاون دانشجويي و فرهنگي، این جشنواره هر ساله در چهار مرحله دانشگاهی، منطقه‌ای و سراسری بین دانشجویان دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سراسر کشور برگزار می‌گردد، که برگزیدگان آن در نهایت به مرحله ملی که شامل دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزاد اسلامی، پیام نور، فنی و حرفه‌ای، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان، علوم و معارف قرآن کریم و... می باشند راه می یابند.

این جشنواره شامل بخش های آوایی، معارفی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری است که در مجموع ۶ بخش و ۳۳ رشته می باشد.

زمان برگزاری مرحله دانشگاهی، بخش آوایی (قرائت تحقیق و قرائت ترتیل) بهمن و اسفند ۱۳۹۶ و بخش معارفی در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۵ به صورت همزمان در تمام دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی برگزار می گردد. مرحله منطقه ای اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، مرحله سراسری تابستان ۱۳۹۷ و نیز مرحله ملی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آبان ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته.  دانشجویان جهت اطلاع از فرایند جشنواره می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند:

آیین نامه سی و سومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

 


٠٨:٢٠ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٣١١    /    تعداد نمایش : ٧٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج