چاپ        ارسال به دوست

پیام رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

دکتر محمد جواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت هفته دولت و روز کارمند پیامی صادر کرد. رئیس دانشگاه در این پیام با گرامیداشت هفته دولت، روز کارمند را به کارکنان دانشگاه تبریک گفت و از خدمات کارکنان دانشگاه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی در پیام دکترآروین آمده است: مطمئنا خدماتی که توسط دانشگاه ارائه می‌شود و موفقیت‌هایی که حاصل شده مرهون تلاش همه شما همکاران عزیز است. به مناسبت هفته دولت و روز کارمند از تلاش‌های ارزنده شما همکاران ارجمند در خانواده بزرگ و خدوم دانشگاه قدردانی کرده  و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمينی (ره) و مقام معظم رهبری تا رسيدن به جايگاه رفيع علمی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی متن پیام به شرح زیر است.

به نام خدا

اگر با مقام و قدرتی که داری، دچار تکبر و یا خود بزرگ بینی شدی، به بزرگی حکومت پروردگار که برتر از توست بنگر که تو را از آن سرکشی نجات می دهد و تندروی تو را فرو می نشاند و عقل و اندیشه ات را به جایگاه اصلی باز می گرداند. " فرازی از نامه امام علی (ع) به مالک اشتر "

هفته دولت زنده کننده یاد و خاطره ایثارگری های ‏‌فرزندان عزیز و گرانقدر انقلاب و احيا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهيدان رجايی و باهنر است. دو اسطوره بزرگی که تلاش و مجاهدت آنها در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمادی از وحدت بین مردم و دولت گردیده است. دو شهید پاک نهادی که خالصانه جان خود را فدای میهن نمودند.

  اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارکنان خدوم و متعهد بویژه کارمندان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  تبریک عرض می نمایم.

مطمئنا خدماتی که توسط دانشگاه ارائه می‌شود و موفقیت‌هایی که حاصل شده مرهون تلاش همه شما همکاران عزیز است. به مناسبت هفته دولت و روز کارمند از تلاش‌های ارزنده شما همکاران ارجمند در خانواده بزرگ و خدوم دانشگاه قدردانی کرده  و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمينی (ره) و مقام معظم رهبری تا رسيدن به جايگاه رفيع علمی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

 


٠٧:٤٠ - يکشنبه ٤ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٧٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)